Warning: Attempt to read property "permalink" on false in /home/users/hurtownia/public_html/recyklingkabli.pl/wp-content/plugins/wordpress-seo/src/context/meta-tags-context.php on line 308

Linie energetyczne do komunikacji

linieDlaczego warto korzystać z linii energetycznych do komunikacji telefonicznych? Przedsiębiorstwa energetyczne miały od lat w pierwszej połowie 20 wieku, używane normalne obwody telefoniczne dla wsparcia operacyjnego, często uruchomione linie telefoniczne równolegle do ich linii elektrycznych. Doświadczenie wykazało jednak, że często poważne problemy z rozwijających się przy wykorzystaniu linii telefonicznej dla ich niezbędnych łączności. Obwody telefoniczne były często zawodne. Były one również droższe.

Linie telefoniczne okazały się kruche, zwłaszcza w terenie górzystym, a nawet skłonność do zapadania w warunkach złej pogody, z burzami i śniegu spotykanych często w sezonie zimowym. Ponadto, zakłócenia elektryczne między równolegle telefon i linii energetycznych było dość powszechne zjawisko. Linie energetyczne same w sobie, jednak były znacznie bardziej wytrzymałe i solidne. Ponieważ były one już tam, to dlaczego nie z nich korzystać?

Ten pomysł z wykorzystaniem linii elektroenergetycznych się do przekazywania komunikatów głosowych wydaje się, że doszło do wielu ludzi i organizacji w wielu krajach. W wykazanej w latach 1910-1911 transmisji z wielu kanałów telefonicznych na jednym obwodzie telefonicznej za pomocą techniki częstotliwości nośnej. (Ta wczesna praca majora Squier poprzednio omówione w maju 2008 r. na Historia kolumnie Komunikacji magazynu Towarzystwa Łączności ). W tej technice, podobny do amplitudy (AM) modulacji transmisji, każdy kanał używa własnej częstotliwości (o nazwie „Częstotliwość nośna”) do transmisji. AT & T zaczęła rozwój takiego systemu w 1914 roku, inaugurując komercyjny przekaz częstotliwości nośnej na linii telefonicznych w 1918 roku.  Major Squier nazwać swoją technikę nośnej „Bezprzewodowe Przewodowe”, a termin ten zaczął być używany w komunikacji linii energetycznych, jak również inne aplikacje zaproponowano techniki.

Holowanie i złomowanie: Produkty LED rozświetlą cały twój dom